- produkt wyprzedany. Zapytaj mailowo o planowaną dostępność.
gumki uniwersalne do słuchawek o trzpieniu 5.0 - 6.0 mm
Uniwersalne - średnica otworu 4.5 mm
Gumki (nakładki) do słuchawek dousznych o średnicy otworu 4.5 mm
średnica zewnętrzna : S=10 mm, M=11.5 mm, L=13 mm
Zestaw gumek (nakładek) dousznych do słuchawek w rozmiarach S,M i L (łącznie 6 gumek):
W zamówieniu otrzymasz zestaw widoczny na zdjęciu.


Możesz sprawdzić sam czy gumki będą pasować.
Średnica otworu to 4.5 mm
Jeśli średnica zewnętrzna trzpienia Twojej słuchawki to 5.0 - 6.0 mm, to te gumki będą idealne !
Gumki pasują między innymi do :(aby wyszukać kliknij CTRL+F)
Gumki na pewno NIE pasują do modelu:
Powyższe kompatybilne modele dopisuję na podstawie osobistych testów lub informacji od Kupujących, więc jeśli testowałaś/eś gumki na modelu słuchawek, który nie jest wymieniony, to będę wdzięczny za informację w ocenie produktu lub wiadomości :)
Gumki silikonowe do słuchawek dousznych o średnicy otworu 4.5 mm to uniwersalne nakładki zapewniające wygodne dopasowanie, stabilne trzymanie w uchu oraz skuteczną izolację od dźwięków otoczenia. Zestaw zawiera trzy rozmiary S, M i L, co umożliwia łatwe dopasowanie gumek do kształtu ucha i trzpienia słuchawki o średnicy zewnętrznej 5.0–6.0 mm. Gumki pasują do wielu popularnych modeli słuchawek JBL, Sony, Sennheiser, Samsung, Huawei, Xiaomi i innych, poprawiają komfort słuchania, jakość basu oraz są trwałym i praktycznym zamiennikiem zużytych oryginalnych nakładek.


Wysoka jakość wykorzystanego silikonu pozwala cieszyć się dźwiękami ulubionych utworów bez dyskomfortu.
Średnica otworu wewnętrznego gumki to 4.5 mm - pasuje do większości słuchawek dousznych.
Wykorzystane zdjęcia są moją własnością, wykonane w moim studiu i nie zgadzam się na ich wykorzystanie nigdzie indziej.
Wyświetlany kolor może delikatnie różnić się od rzeczywistego w zależności od ustawień Państwa monitora i sterowników karty graficznej.
Model MKF-G-024