Nakładka pasuje do każdego przewodu USB-A / USB 3.0.
Kolor czarny. Zaślepka wykonana z elastycznego silikonu.


Nadaje się rownież do pamięci masowych typu pendrive.
Prosta i skuteczna ochrona Twojego przewodu USB-A – wykonana z miękkiego, ale trwałego silikonu nakładka zakładana na wtyk zabezpiecza przed osiadaniem kurzu oraz przenikaniem drobnych cząstek.
Dzięki niewielkim wymiarom ta ochrona wtyku idealnie sprawdzi się w podróży, w pracy czy w domowym biurze, nie zabierając miejsca i pasując do wszytskich standardowych przewodów USB-A. Zwiększ komfort użytkowania i wydłuż żywotność akcesoriów.


Zatyczkę można bezproblemowo zdjąć z przewodu USB w celu ładowania urządzenia lub zgrania danych. Produkt wielokrotnego użytku.
*Oferta sprzedaży dotyczy tylko silikonowej zatyczki na wtyk USB. Pendrive ani przewód nie są w zestawie.
Wykorzystane zdjęcia są moją własnością, wykonane w moim studiu i nie zgadzam się na ich wykorzystanie nigdzie indziej.
Wyświetlany kolor może delikatnie różnić się od rzeczywistego w zależności od ustawień Państwa monitora i sterowników karty graficznej.
Model MKF-U-013